Firma ADRIA z siedzibą w Bielsku-Białej to przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi w zakresie hurtowego  skupu złomu  Aluminium i innych  metali kolorowych. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 2000 roku, oferując jasne i uczciwe warunki współpracy oraz najwyższy profesjonalizm usług.

ADRIA to firma rodzinna, której od początku istnienia przyświeca niezmiennie ten sam cel – nieustanne dążenie do perfekcji na każdej płaszczyźnie działań. Uczciwa praca, chęć rozwoju oraz otwarcie na nowe technologie pozwoliło nam zyskać uznanie w oczach naszych klientów i stać się jedną z czołowych firm w powiecie bielskim i na śląsku w zakresie skupu złomu z metali kolorowych.

Kluczową płaszczyzną działalności naszej firmy jest hurtowy  skup złomu, aluminium oraz innych metali kolorowych (miedzi, brązu, mosiądzu, ołowiu i cyny). Skupowane surowce poddajemy utylizacji lub recyklingowi zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi w naszym kraju przepisami prawa, o czym świadczą posiadane przez nas zezwolenia. Dysponujemy wagą samochodową ,kontenerami, własnym transportem zapewniającym bezpieczne i szybkie dostarczenie złomu z metali kolorowych do naszego punkty.

Usługi firmy ADRIA zyskały sobie uznanie i zaowocowały współpracą z największymi przedsiębiorstwami w regionie - w szczególności z Bielska-Białej, Cieszyna i Żywca. I okolic Zaufały nam zarówno firmy prywatne, jak i instytucje państwowe oraz prywatni dostawcy, a liczba podmiotów wybierających nasze usługi nieustannie rośnie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku-Białej, na ul. Jęczmiennej 8

Zapraszamy!